Divine Weep | Headbanger

Piątek godz.18-21 Divine Weep | Headbanger

Po udanym występie na festiwalu Rock Hard Ride Free 2016 w Goleniowie, białostocki heavy metalowy zespół Divine Weep wraca w znajome rejony, by po raz pierwszy zagrać w Szczecinie.

➡️ Bilety: 20 / 25 zł
Do kupienia tutaj: https://goo.gl/2zkzqx

Zespół Divine Weep został założony w 1995 roku jako kapela blackmetalowa, jednak przez lata styl tworzonej muzyki ewoluował do klasycznego heavy metalu w stylu gigantów takich jak Iron Maiden czyJudas Priest.
Na koncie zespół ma dwie demówki i dwa albumy, z których ostatni - „Tears of the Ages” ukazał się w styczniu 2016 r. dzięki Stormspell Records (USA) i w lipcu 2016 r. dzięki Metal Scrap Records Inc. (Ukraina) z dystrybucją międzynarodową.
Rok 2017 to kontynuacja trasy koncertowej pod hasłem "Tour of the Ages" promującej płytę „Tears of the Ages”. W marcu 2017 premierę miał singiel „Austere Obscurity” z nowym wokalistą Mateuszem Drzewiczem z zespołuHELLHAIM, z którym aktualnie Divine Weep pracuje nad kolejnym albumem.
www.youtube.com/watch?v=fPODcYQ_dUQ

www.youtube.com/watch?v=dRy1JRSWvtw

=================================

HEADBANGER powstał dobrych kilka lat temu, ale liczne zmiany składu uniemożliwiały mu zaistnienie na dobre w świadomości słuchaczy. Aż do roku 2017, u którego schyłku zespół zaprezentował swój debiutancki album „First To Fight”. Płyta utrzymana w nurcie klasycznego hard’n’heavy z okładką wybitnego polskiego rysownika Jerzego Kurczaka już zdobywa uznanie nie tylko wśród rodzimych odbiorców.
www.youtube.com/watch?v=C7K0xpQujic