• [ 2017-09-29 ] Rocker Live- Specyficzni

    godz.21 Rocker Live- Specyficzni Rocker Live - koncerty zespołów muzycznych oraz...

  • [ 2017-09-30 ] Rocker Live - Waterstones

    Godz.21 Live - Watestone Rocker Live - koncerty live oraz najbardziej klasyczne z imprez...

 
 

Imprezy

[ 2017-09-26 ] Rocker Classic

Rocker Classic - najbardziej klasyczne z imprez Rockera grane przez naszych DJs. Zarówno dla stałych bywalców jak i nowych fanów Rockera! 50% -off na wybrane drinki i koktajle. Wstęp wolny.

[ 2017-09-27 ] Studenckie Środy

Środa godz.20 Studenckie Środy!  W każdą środę prezentujemy najnowszą muzykę prosto z polskich i światowych list przebojów. W Rockerze usłyszycie to o czym w innych klubach jeszcze nie słyszeli. Nasi DJ’e będą wyszukiwać najnowsze utwory popowe, rockowe, dance i house. Oczywiście zagramy również to co najbardziej znane z Rockera, ale w nowych odsłonach. Do tego w każdą środę na studentów będą czekać specjalne promocje na barze. Wstęp wolny.

[ 2017-09-28 ] Klubowa scena Rockera – Dj Twister

Czwartek godz.21 Dj Twister  Wszystkie Panie w każdy czwartek do godz.23 piją Mojito i Cuba Libre w super cenie 3,90pln!! ....a po północy "LEJEMY W MORDĘ ZA DARMO" - barmańskie show Lejemy drinki prosto w gardła. Chcesz spróbować…??? Wstęp wolny!!!

[ 2017-09-29 ] Rocker Live- Specyficzni

godz.21 Rocker Live- Specyficzni Rocker Live - koncerty zespołów muzycznych oraz najbardziej klasyczne z imprez Rockera grane przez naszych DJ. Zarówno dla stałych bywalców jak i nowych fanów Rockera! Na scenie Specyficzni czyli grupa młodych ludzi w podeszłym już wieku. Fanatycy Polki i Krakowiaka. Na koncertach dają z siebie wszystko, wylewają cały pot, wyciskają  łzy. Nietuzinkowy talent wokalisty sprawia, że publiczność jest zachwycona akrobacjami...

[ 2017-09-30 ] Rocker Live - Waterstones

Godz.21 Live - Watestone Rocker Live - koncerty live oraz najbardziej klasyczne z imprez Rockera grane przez naszych DJs. Zarówno dla stałych bywalców jak i nowych fanów Rockera! Zespół gra repertuar mocno osadzony w stylistyce rockowej i bluesowej, ze słyszalnymi wpływami rockowej tradycji i oparty w stu procentach na cudzych kompozycjach. Obecny skład zespołu tworzą "Siła", czyli Maciek Silski, znany wcześniej jako frontman Fluid Film. W sekcji rytmicznej...